פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

פרויקטים בנס ציונה

סביון ואירוס, נס ציונה

​"סביון ואירוס", פרויקט הממוקם בפריים לוקיישן בכניסה הצפונית לעיר, מעניק חווית מגורים עירונית של דירות יוקרתיות באווירה כפרית, באיכות ובסטנדרט גבוהים של אפריקה ישראל מגורים. לשכונה נגישות לעורקי תנועה מרכזיים הכוללים סמיכות לתחנת רכבת ראשונים, יציאה לכביש 431 (מחלף ראשונים), המתחבר לכביש 4 וכביש 20 וגישה לכביש 412 המחבר את השכונה לראשון לציון ולרחובות. בסמוך לשכונת "סביון ואירוס" תוכלו למצוא מרכזי תעסוקה, תרבות, פנאי ובילוי, דוגמת פארק המדע, ספורטק, קאנטרי, קניון קניותר וראשונים, שמורת טבע - גן לאומי ועוד. לבחירתכם דירות 5 חדרים ופנטהאוזים

על נס ציונה

עיר עם לב של מושבה
נס ציונה  זכתה כבר 16 פעמים ברציפות בחמישה כוכבי יופי ממוקמת בין ראשון לציון לרחובות, והרוויחה ביושר את הכינוי "העיר הירוקה בישראל". בעיר יש 66 גנים ופארקים ציבוריים, וכן מספר שמורות טבע ייחודיות כמו גבעת האירוסים, גבעות הכורכר ומסלול נוף, שיספקו לכם שעות ארוכות של הנאה בטבע.

לצד שטחים הפתוחים, בנס ציונה יש מרכזי תעשיות מתקדמות, כמו פארק המדע קריית וייצמן והמכון למחקר ביולוגי, שמעניקים מגוון אפשרויות תעסוקה לתושבי נס ציונה והסביבה.

מקומות מעניינים

גבעת האירוסים
גבעת האירוסים ​ביתו של אירוס הארגמן

​גבעת האירוסים מתנשאת לגובה של כ-50 מטר מעל גובה פני הים, והיא מוקפת בפרדסים ובשדות. באמצע פברואר תוכלו למצוא בה את אירוס הארגמן המרהיב, שפורח רק במספר נקודות מצומצם בארץ, ובחורף יש במקום גם פריחה של רותם, קידה שעירה, כלנית מצויה, רקפת, חרצית, סביון וקחוון.

העפיפוניאדה בנס ציונה
העפיפוניאדה בנס ציונה ​חגיגת עפיפונים מרהיבה בגבעות הכורכר

​במסגרת העפיפוניאדה פעילויות שונות כגון: אוהל מספרי סיפורים, משחקיאדה לכל המשפחה, סדנא לבניית והפרחת עפיפונים, בובות שטח צבעוניות, רכיבה על חמורים, תחנות יצירה לילדים מן הטבע, מכירת עפיפונים מסוגים שונים, תחרות עפיפונים בין בתי הספר.

קריית התרבות נס ציונה
קריית התרבות נס ציונה ​המקום בו תרבות, אמנות וחינוך נפגשים

​קריית התרבות של נס ציונה מכנסת את כל הפעילות התרבותית ואת פעילות החינוך הבלתי פורמאלית בעיר. הצגות תיאטרון למבוגרים וילדים, מופעי בידור וזמר, הספרייה העירונית, ביה"ס לתנועה ולמחול, ביה"ס לציור, ביה"ס להתעמלות אמנותית, ביה"ס לשחמט, ביה"ס לתיאטרון, להקות זמר ייצוגיות ומגוון עשיר של חוגים ופעילויות לכל שכבות האוכלוסייה מהגיל הרך ועד הגיל השלישי – את כל אלו תמצאו כאן.

סטטיסטיקה עירונית

  • מאפיינים דמוגרפיים
  • מאפיינים כלכליים
  • התפתחות הבנייה
  • התפתחות מחירי הדירות
  • מידע נוסף
מאפיינים דמוגרפיים
64% מהאוכלסיה בעיר חילונית
68% מהאוכלסיה בעל תואר אקדמאי
 
מאפיינים כלכליים
60% מהאוכלוסיה בעלי הכנסה גבוהה מהממוצע
52% מהאוכלסיה בעלי רכב משפחתי
 
התפתחות הבנייה
משנת 1995 נבנו 1,200 יחידות דיור
 
התפתחות מחירי הדירות
מחיר הממוצע של דירה בשכונה גבוה בכ-5% מהמחיר של דירה ממוצעת בנס ציונה
 
מידע נוסף