• השאירו פרטים לקבלת הצעה:
  •    
  •    
  •    
  •  
  • הצג טלפון

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

דירות למכירה בנס ציונה

סביון ואירוס, נס ציונה

​"סביון ואירוס", פרויקט חדש בנס ציונה הממוקם בפריים לוקיישן בכניסה הצפונית לעיר, מעניק חווית מגורים עירונית של דירות יוקרתיות באווירה כפרית, באיכות ובסטנדרט גבוהים של אפריקה ישראל מגורים. לשכונה נגישות לעורקי תנועה מרכזיים הכוללים סמיכות לתחנת רכבת ראשונים, יציאה לכביש 431 (מחלף ראשונים), המתחבר לכביש 4 וכביש 20 וגישה לכביש 412 המחבר את השכונה לראשון לציון ולרחובות. בסמוך לשכונת "סביון ואירוס" תוכלו למצוא מרכזי תעסוקה, תרבות, פנאי ובילוי, דוגמת פארק המדע, ספורטק, קאנטרי, קניון קניותר וראשונים, שמורת טבע - גן לאומי ועוד. הבנייה בעיצומה. לבחירתכם דירות למכירה בנס ציונה: פנטהאוז 5 חדרים - 150 מ"ר + 51 מ"ר מרפסת

סביוני נצר סירני

להיות חלק מקהילת המגורים האיכותית של סביוני נצר סירני, ליהנות מאיכות החיים ומהסטנדרטים הגבוהים של שכונות הסביונים מבית אפריקה ישראל מגורים וחברת י.אדלר ובנו בע״מ. זה הזמן להצטרף לכ-850 המשפחות שכבר מתגוררות בשכונה הירוקה של נס ציונה, הנושקת לשדות הירוקים של נצר סירני. בשכונת סביוני נצר סירני מתוכננות 42 דירות בלבד, מעוצבות ומרווחות, במיקום מצוין ונגיש, מרחק קצר מבתי ספר וגני ילדים, הפארקים, מהקאנטרי קלאב, מגינות המשחק והספורט​, ממרכזי המסחר והקהילה הייחודים של שכונת המגורים האיכותית, היפה והמבוקשת ביותר. לבחירתכם: דירות למכירה בנס ציונה דירת פרימיום​ 4 חדרים עם 220 מ"ר מרפסת. התקבל היתר בנייה

על נס ציונה

נס ציונה - עיר עם לב של מושבה

נס ציונה  זכתה כבר 16 פעמים ברציפות בחמישה כוכבי יופי ממוקמת בין ראשון לציון לרחובות, והרוויחה ביושר את הכינוי "העיר הירוקה בישראל". בעיר יש 66 גנים ופארקים ציבוריים, וכן מספר שמורות טבע ייחודיות כמו גבעת האירוסים, גבעות הכורכר ומסלול נוף, שיספקו לכם שעות ארוכות של הנאה בטבע.
לצד שטחים הפתוחים, בנס ציונה יש מרכזי תעשיות מתקדמות, כמו פארק המדע קריית וייצמן והמכון למחקר ביולוגי, שמעניקים מגוון אפשרויות תעסוקה לתושבי נס ציונה והסביבה.

מקומות מעניינים

גבעת האירוסים
גבעת האירוסים ​​​ביתו של אירוס הארגמן

​גבעת האירוסים של נס ציונה מתנשאת לגובה של כ-50 מטר מעל גובה פני הים, והיא מוקפת בפרדסים ובשדות. באמצע פברואר תוכלו למצוא בה את אירוס הארגמן המרהיב, שפורח רק במספר נקודות מצומצם בארץ, ובחורף יש במקום גם פריחה של רותם, קידה שעירה, כלנית מצויה, רקפת, חרצית, סביון וקחוון.

בקרבת מקום: סביון ואירוס, נס ציונה
העפיפוניאדה בנס ציונה
העפיפוניאדה בנס ציונה ​​חגיגת עפיפונים מרהיבה בגבעות הכורכר

​במסגרת העפיפוניאדה המתקיימת בעיר נס ציונה פעילויות שונות כגון: אוהל מספרי סיפורים, משחקיאדה לכל המשפחה, סדנא לבניית והפרחת עפיפונים, בובות שטח צבעוניות, רכיבה על חמורים, תחנות יצירה לילדים מן הטבע, מכירת עפיפונים מסוגים שונים, תחרות עפיפונים בין בתי הספר.

בקרבת מקום: סביון ואירוס, נס ציונה
קריית התרבות נס ציונה
קריית התרבות נס ציונה ​​​​המקום בו תרבות, אמנות וחינוך נפגשים

​קריית התרבות של נס ציונה מכנסת את כל פעילות התרבות והחינוך הבלתי פורמאלי בעיר. הצגות תיאטרון למבוגרים וילדים, מופעי בידור וזמר, הספרייה העירונית, ביה"ס לתנועה ולמחול, ביה"ס לציור, ביה"ס להתעמלות אמנותית, ביה"ס לשחמט, ביה"ס לתיאטרון, להקות זמר ומגוון חוגים ופעילויות – את כל אלו תמצאו כאן.

בקרבת מקום: סביון ואירוס, נס ציונה

סטטיסטיקה עירונית

  • מאפיינים דמוגרפיים
  • מאפיינים כלכליים
  • התפתחות הבנייה
  • התפתחות מחירי הדירות
  • מידע נוסף
מאפיינים דמוגרפיים
64% מהאוכלסיה בעיר חילונית
68% מהאוכלסיה בעל תואר אקדמאי
​מאפיינים דמוגרפיים 
מאפיינים כלכליים
60% מהאוכלוסיה בעלי הכנסה גבוהה מהממוצע
52% מהאוכלסיה בעלי רכב משפחתי
​מאפיינים כלכליים 
התפתחות הבנייה
משנת 1995 נבנו 1,200 יחידות דיור
​התפתחות הבנייה 
התפתחות מחירי הדירות
מחיר הממוצע של דירה בשכונה גבוה בכ-5% מהמחיר של דירה ממוצעת בנס ציונה
​התפתחות מחירי הדירות 
מידע נוסף
​מידע נוסף