פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

​מחיר למשתכן

​פרויקט מחיר למשתכן יספק לזכאים אפשרות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים ויציע לכלל הזוגות הצעירים בישראל, ובפרט לצעירים תושבי המקום העונים לקריטריון הזכאות של תוכנית מחיר למשתכן מטעם משרד הבינוי והשיכון, דיור בסביבת מגורים איכותית, בלב אזורי ביקוש, במחיר נמוך ממחירי השוק.

פרויקט מחיר למשתכן עתיד לספק מענה למצוקת הדיור בישראל. אם אתם זוג צעיר, הע​ומד בקריטריונים של משרד השיכון, אתם מוזמנים להירשם להגרלה באתר משרד הבינוי והשיכון ​ולהבטיח את מקומכם. רוצים לבדוק אם אתם זכאים? קראו כאן הכל על הזכאות לדיור בתכנית מחיר למשתכן בפיקוח משרד הבינוי והשיכון​​.

בואו לקחת חלק בהק​​​מת שכונה חדשה, קהילתית ואיכותית מבית הסביונים של אפריקה ישראל מגורים. כל היתרונות של בניינים איכותיים, שנבנים בסטנדרטים הכי גבוהים, עכשיו בהישג ידכם.​

*כל התמונות והמפות הינן להמחשה ו/או בגדר הדמיה בלבד. יתכנו שינויים לרבות בעיצוב ו/או פיתוח אדריכלי לפי החלטת החברה ו/או הרשויות.
*​​*הפיתוח הסביבתי, תכנון השכונה, כמות ותמהיל הדירות המתוארים אינם סופיים וכפופים לאישור ו/או שינויים לפי דרישת הרשויות המוסמכות ו/או החלטת החברה. 

פרויקטים במסגרת מחיר למשתכן

סביון ואירוס, נס ציונה

​​​​הכירו את שכונת "סביון ואירוס", שכונת העתיד של העיר נס ציונה, השוכנת במיקום מובחר, וטובלת במרחבים ירוקים של פארק ענק. כחלק מקונספט שכונות הסביונים בישראל, בחרה אפריקה ישראל מגורים להקים את הפרויקט השלישי שלה בנס ציונה, ה"סביון ואירוס". זו הזדמנות חד פעמית לעבור לגור במקום טוב, בשכונה מובילה וחדשה וליהנות מאיכות חיים כמו שתמיד חלמתם.

מתחמי הסביונים ראשל"צ

פרויקט "מתחמי הסביונים ראשל"צ" של א.מ.ד.ס מחיר למשתכן מתחלק ל-4 מתחמי מגורים שונים: סביון ערבה, סביון אביבי, סביון הרים וסביון צהוב, בהתאמה ל-4 סוגי הסביונים של ארץ ישראל. בפרויקט 2 מגרשים בכל מתחם, 3-4 בניינים בכל מתחם, 13 בניינים חדשים, כ-554 דירות סה"כ, מתוכן כ-394 דירות עבור זכאי מחיר למשתכן וכ-160 דירות במחירי שוק חופשי המוצעות למכירה עבור כלל האוכלוסייה. לזוכי מחיר למשתכן יוצעו דירות 3 ו-5 חדרים, דירות בודדות של 4 חדרים ודירות גן.

סביוני שהם

​​אפריקה ישראל מגורים ודניה סיבוס מגיעות לשהם ומביאות את כל מה שרציתם ויותר בפרויקט אקסקלוסיבי בשכונה הטובה ביותר בעיר. זו ההזדמנות שלכם ליהנות מכל היתרונות של החברות המובילות בתחום שבונות עבורכם חווית מגורים מושלמת. על עתודת הקרקע האחרונה ביישוב, שכונת ההדרים, תיבנה סביוני שהם - המקום האידיאלי עבורכם. העיר מאפשרת איכות חיים גבוהה לתושביה, מרחבים ירוקים פתוחים, חיי קהילה נעימים וחוויה של מגורים בכפר שהוא עיר.​​

​סביוני גליל ים, הרצליה​

להתעורר בבוקר לסביבת מגורים ירוקה, ליהנות מהשקט לצד הקרבה לעיר התוססת, להעניק לכם ולילדיכם מגורים ב"שכונת סביונים" אמיתית, לדעת שילדיכם יכולים לנוע בבטחה בכל השכונה מבלי לחשוש מכלי רכב חוצים - זה לא חלום, זו מציאות חדשה אשר קורמת עור וגידים בימים אלו במיקום הט​וב ביותר בהרצליה.​ כמיטב המסורת של שכונות ה​סביונים בכל רחבי הארץ, גם כאן ב"סביוני גליל ים" בונה אפריקה ישראל מגורים שכונה. כאן תהיו חלק מקהילה, תוכלו ליהנות מפיתוח סביבתי מדהים בין הבניינים ומגישה נוחה לעורקי תחבורה ולרכבת ישראל.