פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

​חדשנות ישראלית פורצת דרך במרחק נגיעה

מזוכי פרס נובל, דרך אפליקציות ועד טכנולוגיות התפלה, ישראל היא מעצמה של המצאות שמשנות את העולם. רוצים להיות שותפים להצלחה? המדינה רק מחכה למי שימציא את הפיתוח הבא. בינתיים, כאן תוכלו לקרוא מעט על ההצלחות של המדינה

בעבר, כל מי שלא ביקר מעולם בארץ ישראל תמיד דמיין אותה כמדינת מדבר, מלאה בחול, גמלים ואוהלים מפוזרים בכל מקום. התפיסה הרווחת גרסה כי ישראל היא מדינה לא מפותחת, ללא מודרניזציה וללא תנאי מחיה ראויים. אבל כל זה נחלת העבר, וכיום כבר ברור שישראל היא מדינה מפותחת בין המובילות בעולם, שהסיפורים על המוחות המבריקים בה, ההמצאות פורצות הדרך שיוצאות ממנה וההשראה ששואבים ממנה בכל העולם הם אלו שיוצרים את התמונה האמיתית.
אז מה בעצם הופך את ישראל לכזו מדינה מתקדמת? הנה לפניכם רק כמה נתונים, על קצה המזלג.

פרס נובל

מאז קום המדינה זכו 12 ישראלים בפרס נובל. פרופ' אריה ורשל, פרופ' מיכאל לויט, הביוכימאים אברהם הרשקו ואהרון צ'חנובר, המדענית עדה יונת והמדען דן שכטמן זכו בפרס נובל לכימיה, הפסיכולוג דניאל כהנמן והמתמטיקאי ישראל אומן זכו בפרס נובל לכלכלה, הסופר ש"י עגנון זכה בפרס נובל לספרות והמדינאים מנחם בגין, יצחק רבין ושמעון פרס זכו בפרס נובל לשלום.
לאורך שנות קיומה התפתחה ההשכלה במדינת ישראל, והביאה לצמיחת של אנשים מבריקים, ששמם הולך לפניהם בכל רחבי העולם.

המצאות טכנולוגיות

דיסק–און–קי, טפטפות השקייה, חיישן הקינקט הטמון ברוב קונסולות המשחק ורבות מהמצלמות בטלפונים הסלולאריים נולדו ממש כאן, בישראל. חברות בינלאומיות רבות כגון אינטל ומיקרוסופט מחזיקות בישראל מרכזי פיתוח חדשניים כי בכל העולם כבר יודעים שישראל היא מעצמה מובילה בתחומי החדשנות והפיתוח.

רפואה פורצת דרך

התיירות הרפואית בישראל היא תופעה הולכת ומתעצמת, וכיום רבים מכל רחבי העולם מגיעים לכאן על מנת לקבל טיפולים, לעבור ניתוחים ולקבל חוות דעת ממיטב הרופאים. רופאים רבים עומלים על מחקרים שיובילו לפריצות הדרך הבאות ברפואה המתקדמת. בין אם מדובר בחקר תרופות לסרטן, פרוטזות מתקדמות לקטועי גפיים, בדיקות מפותחות לגילו מוקדם של מחלות שונות ואמצעים שחוסכים את הצורך בבדיקות פולשניות – עתיד הרפואה בישראל נראה מבטיח.

עיצוב אופנה

אמנם אין אצלנו בארץ עדיין בית אופנה בסדר גודל של דולצ'ה וגבאנה, אבל יש כאן רוח חדשה של עיצוב ותעוזה שרבים בעולם שואבים ממנה השראה. אתם אולי מכירים את אלבר אלבז ואלון ליבנה, ששמם כבר הולך לפניהם, אבל מלבדם יש עוד מעצבים רבים שמלבישים את כל האליטה החברתית של עולם הקולנוע, המוסיקה והאופנה. ביונסה, מדונה וליידי גאגא כבר בחרו בהם, עכשיו התור של שאר העולם.

בנייה ירוקה

שיטות בנייה ירוקות התפתחו מאוד בישראל בשנים האחרונות, לטובת התחשבות בסביבה הטבעית תוך ניצול נכון של אנרגיה, מיחזור והגנה על הטבע, לצד שמירה על איכות החיים של הדיירים. חברות בנייה רבות, ביניהן אפריקה ישראל מגורים, משתמשות בחומרים ידידותיים לסביבה, בעלי עמידות גבוהה ושאינם פולטים גזים רעילים. כמו כן, נעשים מאמצים לניצול מירבי של אור השמש, צמצום צריכת מים והקניית הרגלים של מיחזור בבניינים.

מים

מדינת ישראל ביססה לעצמה שם עולמי בכל הנוגע למים. מכל העולם פונים לחברות בארץ על מנת ללמוד מאיתנו על טכנולוגיות השקיה, התפלת מים, שימוש יעיל וחיסכון במים. חברות ישראליות שולחות את נציגיהן למדינות רבות ומפיצות את הידע לטובת שמירה על הסביבה ומניעת בזבוז משאבים חיוניים.

פירות וירקות

בנוסף להיותה מדינה שמייצאת פירות וירקות למדינות רבות בעולם, ישראל גם משופעת בפיתוחים חדשים בתחום שעושים לעצם שם בעולם כולו. האם ידעתם שעגבניית השרי פותחה בארץ ישראל? האם מעניין אתכם לטעום עגבניה בטעם אגס? כל החדשנות בתחום נמצאת כאן. כל העת עומלים בארץ על פיתוח שיטות חדשניות לגידול פירות וירקות, כאלו שלא מצריכות שימוש רב במים, כאלו שניזונות מאור השמש, וכאלו שיכולות לספק פירות עונתיים לאורך כל השנה.

קצרה היריעה מלספר על השינויים שהובילה ישראל בעולם. אין אחד שלא רוצה לקחת בזה חלק, ולהיות גם הוא שותף להצלחה. מדינת ישראל תמיד שמחה לקבל לזרועותיה אנשים עם חשיבה מחוץ לקופסה, כאלו שרוצים לחיות פה, לספוג השראה ולתרום לקידום המדינה. אפריקה ישראל מגורים, חברת הנדל"ן הוותיקה בישראל שנבחרה כמובילת שוק ב-5 השנים האחרונות, שמחה להעניק לכל מי שחושב על מגורים בארץ ישראל הזדמנות לדירה ברמה הגבוהה ביותר, המספקת חווית מגורים איכותית וקרקע פורייה לצמיחה ולהגשמה. בואו ליהנות מהאמינות שלנו, להתפתח איתנו, ולהתרשם מהבנייה האיכותית שלנו בכל רחבי הארץ.​