פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

שומרים על עיצוב חכם

עיצוב הבית הוא תחום דינמי, שמתחדש ומתפתח עם הזמן. לעיצוב הבית יש משמעות רבה, לא רק על הנראות החיצונית, אלא על איכות החיים, על האווירה בבית ועל הנוחות האישית שלכם. אז איך מוצאים את הסגנון האישי שלכם ושומרים על פונקציונליות? הנה הטיפים שלנו

עיצוב הדירה החדשה שלכם יכול להפוך להוצאה משמעותית, לכן לפני שאתם מבצעים שינויים קיצוניים ונכנסים לעלויות גבוהות, חשוב לתכנן היטב את צעדיכם ולא לבצע רכישות אימפולסיביות. נסו להגדיר את הצרכים שלכם, את הפעילויות שאתם אוהבים בבית, את הדברים שעליהם אינכם מוכנים להתפשר ואת סדרי העדיפויות שלכם.

אם אתם רוצים לבצע חלוקה מחדש של החללים בבית, רצוי לפנות למעצב פנים או אדריכל בנוסף לקבלן השיפוצים, כדי שינהל את העבודה, יבחר את החומרים המומלצים וידאג להציג בפניכם את כל החלופות. קחו בחשבון שעיצוב פנים הוא תהליך, ותאמו ציפיות בנוגע ללוחות הזמנים.

פונקציונליות מול סגנון

לפעמים חיפוי הקירות המדהים שראיתם יכול להתגלות כטעות בבית שבו ילדים משחקים בכדור, יש מקרים שבהם ספת הווינטג' הייחודית אינה נוחה מספיק לרביצה מול הטלוויזיה או שהמרצפות הלבנות שנראו מדהים בקטלוג מצריכות ניקיון יסודי מספר פעמים ביום. חשוב מאוד לבדוק שהבחירות העיצוביות שלכם מתאימות גם לסגנון החיים וליתר דיירי הבית, שכן לא כל מה שנראה יפה בקטלוג מתאים לדירות מגורים. בסופו של דבר, חשוב שיהיה לכם נעים ונוח בביתכם החדש.

איך להלביש את הבית בלי לשבור את הכיס?

אחד הטרנדים הבולטים כיום נקרא "הום סטיילינג", שדוגל בשינוי מראה הבית בעזרת תוספות קטנות בתקציב נמוך, שניתנות להחלפה בקלות. למשל, החלפת השטיח, הכריות שעל הספות והווילונות יתנו מראה חדש לסלון ללא צורך בשינוי קיצוני, ואף יספקו אמירה אישית ואותנטית. ישנם אנשי מקצוע שמתמחים בהום סטיילינג, אך בהחלט ניתן לעיין במגזינים, לשאוב רעיונות ולבצע זאת באופן עצמאי.