פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

פרויקטים בשהם

על שהם

עיר עם מרחבים ירוקים

שהם הוקמה בשנת 1993, בתוך מרחבים ירוקים מתוך הבנת סביבת הנוף ובמטרה להשתלב בה. שטח השיפוט של שהם משתרע על פני 6000 דונם. בישוב כ- 20,000 תושבים, כמחצית הינם ילדים מגילאי הגן ועד תיכון.

שהם, שנמצאת בתנופת בנייה בלתי פוסקת, ממלאת תפקיד מרכזי ונקודת ציון גיאוגרפית משמעותית בעצם היותה ממוקמת במרכז הארץ בין ירושלים לת"א ובקרבת נמל התעופה הגדול בארץ. מיקומה על ציר כבישים חשוב כמו כביש מס' 1 וכביש חוצה ישראל, מעניק לה מעמד מסחרי ותעסוקתי עצום.

שהם שוכנת באזור חבל מודיעין. היישוב תחום ממזרח בכביש 444, מדרום בנחל נבלט, מצפון במושב ברקת וממערב במושבים טירת יהודה ובית עריף. ממזרח ליישוב שוכנים אתרי הנופש והארכאולוגיה פארק יער שוהם, תל נבלט ותל חדיד, ובסמוך אליו עובר שביל ישראל.

נקודות עניין בשהם

פארק יער שהם
פארק יער שהם ​מקום של מפלט ושלווה​​

יער רענן ומוצל ובו חניונים, עצי בוסתן, נופי טראסות ואתרי עתיקות. בחורף יש פריחה מרהיבה של כלניות ורקפות המכסה את גבעות הטרשים היפהפיות. 2,000 דונם של טבע, במרחק של חמש דקות נסיעה ממרכז היישוב שהם.

מרכז אמנויות הבמה
מרכז אמנויות הבמה תרבות ופנאי בשהם​

​הצגות ממיטב התיאטראות למבוגרים ולילדים, מופעי בידור ומוסיקה, וסדרת קולנוע המשלבת מפגשים עם טובי היוצרים הישראלים של הקולנוע התיעודי והעלילתי

יער בן שמן
יער בן שמן ​הריאה הירוקה של גוש דן

​ביער, המשתרע על פני כ-30,000 דונם, דרכי נוף לרכב פרטי, דרכים לרכב 4X4 ושבילים לרוכבי אופניים. דרכי הנוף מובילות את המטיילים אל האתרים והחניונים ​הרבים שביער, שבהם שולחנות פיקניק נגישים.​