פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

​הבית של כולנו

ישראל היא הבית של כולנו, של כל היהודים ברחבי העולם. בין אם בתור תיירים ובין אם כתושבים, יהודים בכל מדינות הגולה תמיד מרגישים בבית כשהם מגיעים לישראל. זה אולי בגלל הרוחניות של המדינה, אולי בגלל האנשים ואולי בגלל תחושת השייכות, אבל בכל מקרה ישראל היא הבית. ומה יותר חשוב לתחושת השייכות מאשר בית אמיתי לגור בו? כאן בדיוק נכנסת אפריקה ישראל מגורים, חברת הנדל"ן המובילה בישראל, שבונה כבר עשרות שנים את שכונות הסביונים ואת פרויקטי היוקרה שמאפשרים לכל אחד למצוא את הפינה שלו בארץ המובטחת.

אפריקה ישראל מגורים מציבה רף חדש של איכות חיים ובונה שכונות קהילתיות לצד פרויקטי יוקרה במיקומים המבוקשים ביותר בארץ. הדירות הן בעלות מפרט טכני עשיר ואיכותי, הנבנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הדיירים בפרויקטים​ של אפריקה ישראל מגורים נהנים משירותים קהילתיים וממוסדות חינוך ותרבות ברמה גבוהה, המותאמים לאוכלוסייה איכותית. בזכות ההשקעה בפיתוח הסביבתי לאורך שנים ערך הנכס מובטח, ורכישת דירת מגורים של אפריקה ישראל נחשבת להשקעה בטוחה ומשתלמת.

סמל של איכות חיים לצד נוחות פינוקים

אחד מסמליה של אפריקה ישראל מגורים הוא שכונות הסביונים שפזורות ברחבי הארץ. שכונות אלו הפכו למבוקשות במיוחד, בזכות שילוב בין בנייה בסטנדרט גבוה לבין מוסדות חינוך איכותיים, מרכזים מסחריים, מוסדות תרבות ופארקים מטופחים לרווחת תושבי השכונה. המגורים באחת משכונות הסביונים ברחבי הארץ מבטיחים לכם מרחב נעים ובטוח לכל המשפחה.
בצד השני של הסקאלה תמצאו את פרויקטי היוקרה של אפריקה ישראל מגורים, המציעים את הדור הבא של חווית המגורים, עם עיצוב קפדני ושירותים אישיים שמבטיחים פינוק מושלם ופרטיות מלאה. החוויה מתחילה מרגע הכניסה למתחם דרך לובי מפואר, ממשיכה בשירותי אבטחה ומרכזי בריאות וספא, ועד לדירות המעוצבות למען נוחות מרבית.

לאורכה ולרוחבה של ארץ ישראל

בירושלים, עיר של יוקרה ואווירה, מצליחה אפריקה ישראל מגורים לשלב בנייה של פרויקטים שונים, הן במסגרת שכונות הסביונים הקהילתיות והן בתחום מגדלי היוקרה המיועדים לקהל שמחפש איכות חיים, סטייל ופינוקים.
קולקציית היוקרה של אפריקה ישראל מגורים בירושלים כוללת את חצר הנביאים, הרב קוק 7, סביון VIEW – כולם במיקומים הכי מרכזיים בעיר, בעיצוב אדריכלי מפואר, עם רמת גימור גבוהה ומפרט טכני עשיר. 
במקביל מקימה אפריקה ישראל מגורים גם את שכונות הסביונים באזורים הכי מבוקשים – רמת שרת וארנונה. הפרויקטים מציעים חווית מגורים מושלמת למשפחה, עם דירות מרווחות, פארקים רחבי ידיים, שירותים קהילתיים והנאה מאיכות חיים.

בנתניה, "הריביירה של ישראל", בונה אפריקה ישראל מגורים את פרויקט סביון באגם, חוויית מגורים בין הים לאגם שמשלבת חיים במגדל יוקרה עם גישה ישירה לטבע. הפרויקט ממוקם בתוך שמורת שלולית החורף, ומאפשר לדייריו הנאה מהטבע בד בבד עם קרבה מרבית לחוף הים. הדירות המרווחות בפרויקט משקיפות לנוף פתוח ונותנות תחושה של מרחב אינסופי הנשקף מתוך כל דירה. הלובי המעוצב, מועדון הדיירים האקסקלוסיבי וחדר הכושר הם רק חלק מהפינוקים להם זוכים הדיירים.
בפרויקטSKY  עיר ימים נהנים הדיירים מנוף עוצר נשימה הנשקף מהמגדלים הנישאים גבוה מעל כולם. על קו החוף של נתניה, בשכונה המבוקשת עיר ימים, הוקמו שני מגדלי יוקרה מעוצבים המציעים לדיירים איכות חיים מהסרטים. הדירות הענקיות, המרפסות המרווחות והשירותים המפנקים משדרגים לכל רוכש את איכות החיים.

בחדרה, שנמצאת בשנים האחרונות בתנופת בנייה עצומה, בונה אפריקה ישראל מגורים את שכונת סביוני נוף חדרה עם קו ראשון לנוף. בשכונה הזו, המשקיפה אל שדות פתוחים ומחברת בין העיר לטבע, לחיות מול שדות ירוקים זו לא סיסמא, זו דרך חיים. כאן תיהנו מסביבת מגורים כפרית, פסטורלית ושקטה עם ההטבות של החיים העירוניים ועם גישה אופטימלית למרכז הארץ.

בגבעת שמואל, הממוקמת במרכז הארץ ובקרבה לכל הצירים המרכזיים, בונה אפריקה ישראל מגורים פרויקט של איכות חיים בשכונה חדשה במיקום המנצח. עם דירות מרווחות הנבנות בסטנדרטים הכי גבוהים, בקרבת פארק ירוק רחב ידיים ועם כל השירותים הנחוצים – זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקהילה איכותית וצעירה.

עם אפריקה ישראל מגורים אתם יודעים שבחרתם במותג המגורים המוביל בישראל, ואתם יכולים להיות בטוחים שחווית המגורים שלכם תהפוך את החיים שלכם למושלמים.