פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

​סביוני נוף חדרה- להשתלב בקהילה איכותית, תוססת ומשפחתית

הכירו את שכונת "סביוני נוף חדרה", בלב אזור פסטורלי וציורי בצפון בית אליעזר, קו ראשון לנוף ובמרחק נגיעה משירותים קהילתיים לכל המשפחה

לראשונה מקימה אפריקה ישראל מגורים את שכונת הסביונים בצפון שכונת בית אליעזר בחדרה, ומאפשרת לכם לגור באווירה כפרית ומשפחתית, בלב שכונה פסטורלית וציורית.

פרויקט "סביוני נוף חדרה" הינו פרויקט בוטיק בן 5 בניינים , כאשר- בשלב א' ייבנו 3 בניינים בני 9 קומות ,. כמיטב המסורת של "אפריקה ישראל מגורים", הבניינים וסביבתם מעוצבים על ידי מעצבי פנים ואדריכלי נוף בעלי שם בתחומם, כאשר מאחורי עיצוב ותכנון הבניינים והדירות עומדת חשיבה רחבה, לטובת איכות החיים של כלל הדיירים.

ליהנות מכל העולמות

בסביוני נוף חדרה, "לחיות בעיר ולהרגיש בכפר" זו לא סתם סיסמא, זו דרך חיים – השכונה ממוקמת בקו ראשון לנוף, משקיפה אל שדות פתוחים ומחברת בין העיר לטבע, עם היתרונות של סביבה פסטורלית ושקטה מצד אחד, וההטבות של חיים עירוניים מצד שני.

סביוני נוף חדרה היא סביבת המגורים הקהילתית האידיאלית למשפחות, שיכולה להיות שלכם: מיקום הפרויקט, בלב שכונת בית אליעזר, מאפשר לדייריו ליהנות משירותים קהילתיים נחוצים לכל המשפחה, כמוסדות חינוך איכותיים, קניון שכונתי, מרכזי מסחר וקופות חולים - והכל במרחק נגיעה .בואו להתחדש בדירה חדשה ומרווחת, של 4-5 חדרים או מיני פנטהאוזים, במיקום אטרקטיבי במיוחד, עם איכות חיים גבוהה לצד ביטחון ושקט נפשי.

כאן, בסביוני נוף חדרה, תוכלו ליהנות מדירה מאובזרת ומודרנית, בתוך קהילה איכותית, תוססת ומשפחתית, במיקום מבוקש ויוקרתי.