פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

​סביון באגם: הזדמנות משפחתית לגור בעיר ולהרגיש בכפר

רצועת חוף ארוכה, ים כחול ונוף מרהיב הם מסימני ההיכר של נתניה, "הריביירה של ישראל", אך בשנים האחרונות גם שמורות הטבע שבה מעוררות עניין. "אפריקה ישראל מגורים" מגשימה חלום של רבים, עם פרויקט מגורים חדשני בליבה של שמורת שלולית החורף בנתניה, מפנינות הטבע הבולטות בעיר. הפרויקט היוקרתי מציע שילוב נדיר בין עיר שוקקת לטבע פראי, עם נוף פתוח וקרבה לים, בסטנדרט הבנייה הגבוה ביותר.


הריביירה של ישראל – זו הדרך שבה נתניה ממתגת את עצמה, ולא בכדי. עיר החוף היפהפייה מושכת אליה כבר שנים רבות תיירים מדרום אמריקה, מאירופה, ובעיקר מצרפת ומבריטניה, שהגיעו לביקור, התאהבו ונשארו. רצועת החוף הארוכה שלה, המאופיינת בצוקי כורכר גבוהים, מושכת אליה רבים שבאים ליהנות מהנוף של הים, מהרוח המרעננת ומהשלווה שמקיפה מכל עבר. עיריית נתניה אף השכילה לפתח ולהרחיב את רצועת החוף, ובנתה טיילת מרהיבה לאורך הצוקים, שממנה יכול כל אחד להשקיף לעבר האופק.

כל מי שכבר מכיר את תכונותיה הנפלאות של העיר, עד בשנים האחרונות להתפתחות המואצת שלה, לבנייה חדשה, לפיתוח עירוני ענף ולהשקעה נרחבת של העיר בתושביה. העיר עצמה מרכזת מגוון מקורות תעסוקה גדולים ברחבי העיר ובאזורי התעשייה שהולכים ומתרחבים בקצב מסחרר.
הפיתוח הסביבתי שחל בנתניה בשנים האחרונות הינו מהמתקדמים ביותר, וניתן לראות זאת בטיילת המפוארת שלאורך החוף, בטיפוח של הצמחייה בעיר ובניקיון הרחובות.

בשנים האחרונות העיר גם קיבלה תנופה תיירותית, בזכות שמורות הטבע שנמצאות ברחביה. שמורות האירוסים ושלולית החורף מושכות רבים שבאים ליהנות מטבע בתוך עיר. השלולית מלאה כל השנה בבעלי חיים מימיים, חד-תאיים, זוחלים, צפרים וסוגים רבים של פריחה.

שירותי יוקרה בלב הטבע

"אפריקה ישראל מגורים" זיהתה את הפוטנציאל הטמון באזור שלולית החורף, וכעת מקימה את פרויקט "סביון באגם", בתוך מתחם שלולית החורף, במרחק של 10 דקות הליכה מהים.
הדיירים במתחם יגורו בתוך שמורת טבע, וייהנו מכל היתרונות של מגורים בדירה חדשה שבונה אפריקה ישראל, חברת הבנייה המובילה בישראל, עם נוף מרהיב ועם שקט של שמורת טבע.

המגורים בפרויקט סביון באגם מאפשרים לדיירים ליהנות משמורת טבע, אך גם לנצל את כל היתרונות של עיר - בקרבה למרכז ובסמוך לצירי תנועה ראשיים, בהם כביש החוף (כביש 2) , כביש גהה(כביש 4), וכביש 57 שיוצא מנתניה לכביש 6 הנגישות למרכז גבוהה מאוד וישנן אפשרויות תחבורה רבות עבור  כל מי שמקום עבודתו נמצא מחוץ לעיר - בנתניה פועלים קווי אוטובוס ומוניות שירות רבים המשרתים את תושבי העיר, וכמו כן ישנן שתי תחנות רכבת, בנתניה ובבית יהושע, המספקות שירות תחבורה ציבורית יעיל לתושבים.

הדיירים בפרויקט סביון באגם ייהנו לא רק מהמגורים בקו ראשון לשמורת שלולית החורף, אלא גם משילוב ייחודי בין יוקרה לחיים בטבע, עם איכות חיים גבוהה ופיתוח סביבתי מושלם,ועם נוף ים מרהיב מהדירה. בניין היוקרה שבונה אפריקה ישראל מגורים מספק מגוון שירותי איכות חיים כמו לובי מפואר, מועדון כושר מאובזר, מועדון דיירים ועוד. בפרויקט סביון באגם דירות 4.5-5 חדרים ומיני פנטהאוזים גדולים ומרווחים, בסטנדרטים הגבוהים של אפריקה ישראל מגורים.

המגדל תוכנן על ידי משרד האדריכלים תשבי רוזיו, בסטנדרט הבנייה הגבוה ביותר, עם מפרט דירה עשיר ומפנק, עיצוב חכם ונוחות מרבית. הדירות בפרויקט ומרפסות השמש המרווחות שבהן פונות לכיוון הים, ולכן נשקף מהן נוף פתוח של מים ושמיים ללא גבול. בכל הדירות מפרט אקסקלוסיבי ומפנק הכולל שתי חניות פרטיות לכל דירה, ריצוף פורצלן איכותי, מפרט חשמל עשיר, דלת כניסה מעוצבת, תריסים חשמליים ועוד. בנוסף, ייהנו דיירי הבניין מלובי מעוצב ומאובזר, מארבע מעליות מהירות ומרווחות, ממועדון דיירים ומחדר כושר מאובזר, להשלמת חוויות המגורים הבלתי מתפשרת.