פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

​רמת גן מתחדשת – האם מדובר בעיר הגדולה הבאה של ישראל?

רמת גן עוברת בשנים האחרונות מהפכה של ממש. לאחר שנים בהן הפעילות המסחרית והעסקית התרכזה באזורי התעשייה בקצוות העיר, מרכז העיר רושם בשנים האחרונות תהליך התחדשות, בעידוד וביוזמת הרשות המקומית. המיקום האסטרטגי, תשתיות התחבורה ופיתוח אזורי הבילוי והתרבות, הופכים אותה לאלטרנטיבה אמיתית למטרופולין של תל אביב. כיצד הפך מרכז רמת גן ליעד נדל"ני לוהט? והיכן ניתן עוד למצוא הזדמנויות?

במשך שנים רבות נחשבה רמת גן לאחת הערים האיכותיות בישראל, משכה אליה פעילות מסחרית רבה ותושבים שחיפשו אלטרנטיבה לכרך הסואן ולמחירים הנוסקים בתל אביב.

על רקע התפתחות והתרחבות העיר, עברה רוב הפעילות המסחרית והעסקית ממרכז העיר אל קצותיה – סביב קניון איילון ואזורי התעשייה. בשנים האחרונות, לעומת זאת, התגברה המודעות לחשיבות של מרכז העיר, והרשויות המקומיות הבינו כי הצורך במרכז עיר איכותי הוא חיוני לכל עיר גדולה אשר שואפת להיות מטרופולין חי ושוקק.

בדומה לראשי ערים גדולות אחרות ברחבי העולם, אשר התמודדו עם פיחות במעמד המרכז העירוני, דוגמת ניו יורק, מדריד ופראג, הבינו ראשי העיר והמתכננים ברמת גן את החשיבות הגדולה של חיזוק מרכז העיר על ידי פיתוח וחידוש המרחב הציבורי. כתוצאה מכך, נרשמת בשנים האחרונות מגמת התחדשות מבורכת במרכז העירוני של רמת גן, אשר מושכת לאזור

אוכלוסיה איכותית במגוון גילאים המגיעה לעיר, אשר מבינה שרמת גן מהווה אלטרנטיבה איכותית, טובה ובעלת יתרונות רבים על תל אביב.

כיצד מתבטאת מגמת ההתחדשות של מרכז רמת גן? מה הופך אותה ליעד נדל"ני עבור אוכלוסייה איכותית של משפחות שרוצות להכות שורש במטרופולין הבא של ישראל?

שימור ושיקום של פנינים היסטוריות

לרמת גן היסטוריה ארוכת שנים, אשר החלה בהתיישבות חקלאית של תושבי אחוזת בית, תל אביב המוקדמת, שרצו לפרוץ את הגבולות ולפתח את הקרקע. כיום, אושר לאחרונה מתווה לשימור פנינים תרבותיים ואתרים היסטוריים, כחלק מההתחדשות העירונית תוך שמירה על המורשת.

תנופת נדל"ן למגורים

אחרי שנים של התמקדות בהקמת בנייני משרדים באזורי התעשייה והמסחר, מרכז העיר רמת גן רושם תחייה מחודש של יוזמות נדל"ן למגורים. העירייה מקדמת הליכי יזמות, תכנון ובנייה ליצירת חלופות למגורים במרכז רמת גן. מבט חטוף בשטח מגלה תנופת פיתוח אדירה, הכוללת פרויקטי מגורים חדשים ויוקרתיים.

חידוש תשתיות תחבורה

הקו האדום של הרכבת הקלה, שיחבר את רמת גן לפתח תקווה ממזרח ולתל אביב ממערב, יהפוך את מרכז העיר לאזור עם גישה תחבורתית נוחה במיוחד למרכזי תעסוקה ומסחר. לצד זאת, נרשמת פעילות ערה במיוחד של קווי הלילה של התחבורה הציבורית, שמאפשרים לבליינים להגיע לאזורי הבילוי בצורה בטוחה וזולה.

לאחרונה הוקמו בעיר גם תחנות להשכרת אופניים בשיתוף עם עיריית תל אביב, מה שמאפשר תנועה חופשית בין שתי הערים לצרכי עבודה, בילויים וסידורים.

פריחה מחודשת של אזורי בילוי ותרבות

שנים רבות לאחר ששימש מרכז בילוי ומסחר של כל אזור המרכז, רחוב ביאליק הופך שוב ל"דיזנגוף" של רמת גן, עם חנויות בוטיק וחנויות מותגים, שמראות על הפוטנציאל העסקי של האזור. בנוסף, מקודם גם פרויקט נרחב לחידוש רחובות הבורסה והפיכת האזור כולו לאזור בילויים, מסחר ופנאי.

אחת מהפעולות המבורכות ביותר בהתחדשות של מרכז העיר היא היוזמה של עיריית רמת גן לעידוד כניסה של עסקים קטנים לתוך מרכז העיר, בתור חלק פעיל מהצמיחה הכלכלית והפיתוח העירוני.

העיר הירוקה בישראל

לצד התפתחות עירונית נרחבת, שומרת העיר על האופי הירוק שלה - אחד מהמאפיינים החשובים ביותר של העיר אשר הופכים אותה למוקד משיכה אמיתי של משפחות המחפשות איכות חיים גבוהה, הוא התואר הנחשק של 'העיר הירוקה בישראל', הודות ל-25% שטחים ירוקים מתוך שטחי העיר.

יעד נדל"ן לוהט ואלטרנטיבה אמיתית לתל אביב

כפי שרמת גן נוסדה בתור חלופה לשכנתה תל אביב לפני 66 שנים, כיום מצליחה העיר להוות אלטרנטיבה אמיתית למטרופולין ממערב לה. מגמת ההתחדשות במרכז, איכות החיים הגבוהה והתשתיות המצוינות, יחד עם מחירי דירות אטרקטיביים יחסית לתל אביב, הופכים את מרכז רמת גן לפתרון נדל"ני מושלם למי שרוצה להישאר במרכז העניינים ולשמור על איכות חיים גבוהה.

על רקע ההתפתחות וההתחדשות של העיר, מציעה אפריקה ישראל מגורים את פרויקט המגורים היוקרתי מגדל סביון מופת, הממוקם במיקום פסטורלי במרכז השקט של רמת גן, בצומת הרחובות הרצל וקרינצקי, הכולל נגישות גבוהה לכל גוש דן ונמצא בקרבת מרכזי קניות ובילוי.

הפרויקט היוקרתי מציע מפרט עשיר מאוד, סטנדרט בנייה ללא פשרות של אחת מחברות הבנייה הגדולות והאמינות במשק, והוא פונה בעיקר למי שמעריך את החיים במיקום מרכזי ובמרחק הליכה מהכל, תוך שמירה על איכות חיים גבוהה במיוחד ומגורים בפרויקט בסטנדרט יוקרתי. לרשות דיירי המגדל יעמדו מועדון כושר, מועדון דיירים, חניון תת קרקעי בן 5 קומות, ועוד.

כחלק משימור האתרים ההיסטוריים של העיר, הפרויקט יכלול גם שחזור מלא של אולם מופת המיתולוגי בבית מועצת הפועלים.

מעל האולם יתנשא מגדל של 28 קומות עם תמהיל דירות מגוון של 4 ו-5 חדרים, פנטהאוזים ומיני-פנטהאוזים - כולם בתכנון מעולה אשר מבוסס על ניסיון של שנים. מגדל סביון מופת, אם כן, מהווה פתרון מושלם לאוכלוסיות איכותיות ומבוססות, אשר מציע איכות חיים גבוהה, דירה יוקרתית ומרווחת וסגנון חיים פעיל –  במרכז השוקק של מרכז הארץ.

אתם מוזמנים לחיות במרכז העניינים מבלי להתפשר על איכות החיים.​