פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

​בשנה הבאה בירושלים הבנויה

רבות כבר סופר על ירושלים – העיר שחוברה לה יחדיו. עיר הבירה של מדינת ישראל מפורסמת בכל העולם בשל חשיבותה לשלוש הדתות, היהדות, הנצרות והאסלאם. הקדושה שלה מורגשת בכל פינה בעיר, ואפילו שיטוט יומיומי בעיר גורם לכל אחד להרגיש חלק מההיסטוריה.


מגורים בירושלים נחשבו תמיד לפסגת השאיפות של כל יהודי התפוצות, שרוצים להרגיש בבית ולהמשיך לשמור על רמת החיים שאליה הורגלו במדינות שונות בעולם. ירושלים מאפשרת לכל אחד לחוש בבית, בשל האווירה המיוחדת ששמורה רק לה, כזו שמערבת קודש וחול, כזו שמשרה רוגע ושלווה וכזו שגורמת לכל אחד להרגיש מחובר אליה.
העיר רוויה בבתי כנסת, כנסיות ומסגדים ומאפשרת לכל תושב בה ליהנות מיופיה ומהרוחניות שבה. אבל בשנים האחרונות ירושלים מגלה עוד צד שהיה חבוי בה – התחדשות, פיתוח וחיי תרבות ענפים. המוזיאונים הרבים, מוסדות התרבות, אולמות המופעים, המסעדות והאטרקציות הרבות שצצות בכל רחבי העיר יוצרות בירושלים שילוב מיוחד וקסום של חדש וישן. ירושלים מצליחה להתחדש ולהתפתח, ועם זאת לשמור על הצביון הכל כך מיוחד שלה, על הלב שלה ועל הייחודיות שלה.


כחלק מתנופת ההתחדשות, גם הבנייה בירושלים עוברת שינויים רבים. חברות נדל"ן רבות גילו את הפוטנציאל הגלום בירושלים, בעיקר עבור אלו שאינם תושבי הארץ, והחלו להשקיע בפרויקטים רבים של בנייה חדשה ויוקרתית בעיר. גל הבנייה יוצר הזדמנות נדירה עבור כל מי שפועם בו לב יהודי, שתמיד רצה להרגיש חלק מהעם שאליו הוא שייך ולהיות שווה בין שווים, לרכוש חלקת אלוהים קטנה בעיר הקודש.

פיסת היסטוריה פרטית

במשך שנים בנייה חדשה התרחשה רק בשכונות בפאתי העיר, אך כיום  הבנייה נמצאת במגמה של התחדשות ומשתחלת בחזרה אל האזורים המבוקשים במרכז העיר. דוגמה לכך היא אזור התפר שבין שכונת מאה שערים לבין מרכז העיר שוקק החיים - רחוב הנביאים. הרחוב הזה, הגבול בין שני העולמות הייחודיים לירושלים - הפך לאחד ממוקדי הנדל"ן הלוהטים בעיר.
רחוב הנביאים המיתולוגי נמצא בלב ההיסטורי והתרבותי של ירושלים, עם עשרות נקודות ציון היסטוריות ואדריכליות. האזור מאופיין במספר יוצא דופן של מבנים מרשימים ובעלי ערך היסטורי כגון בית הרב קוק, בית טיכו, חצר סרגיי, קמפוס מכללת הדסה הנמצא במבנה המקורי של בית החולים רוטשילד ובית הקשתות ברחוב החבצלת.


רחוב הנביאים הפך לאזור מבוקש כבר באמצע המאה ה-19 ומאז האזור כולו נחשב מאז ליוקרתי ולכן הוקמו בו קונסוליות, בתי חולים, מוסדות חינוך ודת ובתי מגורים מפוארים. חצר הנביאים,  מתחם מגורים חדש שהוקם באזור, נמצא בנקודה טופוגרפית גבוהה יחסית לסביבה, ולכן משקיף על נוף מרהיב של העיר העתיקה, הר הבית, הר הזיתים, הר הצופים, מלון דוד המלך ועוד.
במרחק הליכה קצר נמצא מרכז העיר המתחדש בקצב מהיר, עם בתי קפה, מסעדות וגלריות, שדרת ממילא, מדרחוב בן יהודה ועוד. בקרבה נמצאים גני ילדים, בתי ספר ומוסדות דת מובילים, וכן אמצעי תחבורה רבים כמו קווי אוטובוס ורכבת קלה.

הלב הפועם של ירושלים

ממש כאן, במרחק הליכה מהעיר העתיקה, מחכות דירות חדשות ומפנקות בפרויקט אקסקלוסיבי. בחצר הנביאים אפשר ליהנות מחוויית מגורים מסעירה, בליבה ההיסטורי של ירושלים. כבר בכניסה למתחם תוכלו לחוש את הנשמה של ירושלים עוטפת אתכם מכל הכיוונים. האבן הירושלמית, הבנייה המפוארת ותחושת היוקרה יבהירו לכם שזה המקום שבו אתם רוצים לגור - בדירה מרווחת, מפנקת ומעוצבת ובמרחק פסיעה מהלב הפועם של העיר.


אפריקה ישראל מגורים, חברת הנדל"ן הוותיקה והמובילה מזמינה אתכם לפתוח את השנה החדשה בעיר הקודש, באווירה מושלמת מול הנוף ההיסטורי של ירושלים. כאן תיהנו מחוויית מגורים אקסקלוסיבית ובנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בעיצוב אדריכלי עם רמת גימור גבוהה ומפרט טכני עשיר.
אם תמיד רציתם להיות חלק מהעיר בת אלפי השנים, אם חלמתם להתעורר בבוקר ולהרגיש את האווירה הייחודית רק לירושלים, זה הזמן להשתדרג ולאפשר לעצמכם דירה בירושלים. במיקום מושלם - במרחק הליכה ממרכזי הבילוי, הפנאי והתרבות של ירושלים, זו הזדמנות לשוב הביתה אל עיר דוד.