• השאירו פרטים לקבלת הצעה:
  •    
  •    
  •    
  • הצג טלפון 08-9969090

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

​לה-רמבלס, מאחורייך!

בכל עיר אירופאית גדולה השואפת למצב עצמה כנקודת ציון אטרקטיבית במפת השופינג העולמית, קיימת שדרת קניות תוססת. בישראל, להוציא את העיר תל אביב, עדיין יש מחסור בשדרות אורבניות איכותיות המציעות קניות "שוות" לחובב השופינג הישראלי. אך יש גם בשורות משמחות, כל זה הולך להשתנות בעוד מספר שנים.

גם אם אינכם נמנים עם אותם אנשי שופינג רציניים הנוהגים לפשוט על כל חנות בגדים שקיימת בעולם, אין אדם שטס לחו"ל וחוזר ללא פריט אחד חדש לפחות בחיקו. שופינג וחו"ל הן זוג מילים שלעד יצוינו יחד, וכל עיר אירופאית גדולה שמכבדת את עצמה, שואפת להוות נקודת ציון אטרקטיבית במפת השופינג העולמית.

באירופה בפרט ובעולם בכלל, האטרקציה האולטימטיבית והאהובה ביותר על קניינים ותיירים בנישת השופינג, הן דווקא שדרות הקניות רחבות הידיים ושוקקות החיים של מרכזי הערים. השדרות, מציעות חוויית שופינג דינאמית ומעוררת חושים, שבדומה למוסיקה שהפיק החלילן מהמלין מניעה את המבקרים בין מגוון חנויות, בתי קפה ומסעדות, מרכזי תרבות ועוד.

יחד עם זאת, לשדרות הקניות יש קסם מיוחד. משום שהן, להבדיל מקניון למשל, פתוחות אל הרחוב. בכך, מלבד העובדה שהן חשופות לאוויר ולאור השמש המיטיבים עם כל אדם, הן מעודדות מפגש בלתי אמצעי בין המבקרים לרחוב, היוצר עבורם חוויה אנתרופולוגית של ממש.

עם הפנים לשאנז אליזה

בכל פסיעה, שדרת הקניות מסירה בפני המבקר שכבה נוספת החושפת בפניו את רזי הרחוב בו הוא משוטט. אופייה הייחודי של השדרה, על שלל הדמויות והאמנות הציבורית שמעטרת אותה, מחברת כל מבקר לדינמיקה אנושית מקורית. דבר שלא ניתן למצוא בשום חוויית שופינג אחרת.

באירופה ניתן למצוא אינסוף שדרות תוססות ומזמינות לטיול ולקניות. החל בלה-רמבלס שדרת הקניות המרתקת ושוקקת החיים בברצלונה ספרד, שכוללת פסלים, מופעי רחוב, בניינים עתיקים ועוד;

שאנז אליזה הרומנטית בפריז צרפת, אחת השדרות המפורסמות ביותר בעולם שמלבד העובדה שכוללת חנויות רבות, תיאטראות בתי הקפה ומסעדות היא מהווה את חלקו המרכזי של הציר ההיסטורי של פריז וכוללת פנינים היסטוריות.

ללמוד מהטובים ביותר

ישראל עדיין חסרה בשדרות אורבניות אמיתיות המציעות קניות "שוות" לצד חוויה אורבנית. להוציא את העיר תל אביב שמצליחה לעמוד בקצב של אחיותיה האירופאיות וניתן למצוא בה מקבץ לא קטן של שדרות דוגמת רוטשילד, אבן גבירול, קינג ג'ורג', בן יהודה וכיוצא באלה, ומלבד מספר מדרחובים בודדים ברחבי הארץ, אין כיום שדרת קניות בישראל. אך אל דאגה, בקרוב מאוד לא תהיו חייבים לטוס לאירופה כדי ליהנות משדרת קניות אמיתית.

בעיר מודיעין החליטו ללמוד מהטובים ביותר, ואתם צפויים להכיר בקרוב נקודת ציון חדשה ומעניינת במסע הקניות הארצישראלי שלכם.

סוד ההצלחה של שדרות קניות הוא שילוב של עסקים מקומיים קטנים, מותגים לוקאליים ובינלאומיים תחת קורת גג אחד, וביסוסן על אחת מהאסטרטגיות המקובלות לעידוד צמיחה והתחדשות במרכזי ערים, עירוב שימושים.

הרעיון ב"עירוב שימושים" הוא ניצול אופטימאלי של השטחים והמשאבים העירוניים הקיימים בעזרת שילוב של מספר רב של שימושים אורבניים, דוגמת מלונאות, מסחר, מגורים, מוסדות תרבות, תחבורה ציבורית ועוד באותה יחידת שטח כך שהמרכז יספק מענה לצרכים השונים של המרקם האנושי שחי סביבו לאורך כל שעות היממה.

הדבר החם הבא בישראל

בימים אלה נבנית בליבה של העיר מודיעין שדרת עסקים, פנאי ובילוי חדשה, שצפויה להיות הדבר החם הבא בישראל. בדומה למרכזי ערים גדולות אחרות בישראל ובעולם, המרכז החדש של מודיעין, מתוכנן להיות נגיש ונוח להתנהלות רגלית ועתיד להפוך ללב פועם 24 שעות ביממה. השדרה תהנה מאווירה צעירה ושוקקת, ותכלול מגוון שימושים מעורבים לאורכה ולרוחבה דוגמת: מגורים; משרדים; שבילי אופניים, מתקני שעשועים ושטחים ירוקים; בילוי ומסחר, ספרייה, מוסדות תרבות וממשל ועוד.

בשדרה יוקמו בין היתר בנייני משרדים וכן בנייני מגורים שיאכלסו בשנים הקרובות אוכלוסייה צעירה, בעיקר זוגות וסטודנטים בתחילת דרכם. לטובת חובבי השופינג, בקומות הראשונות של בנייני המגורים והמשרדים ישובצו מגוון חנויות של מותגים מקומיים ובינלאומיים, מקומות בילוי, מסעדות, פאבים ובתי קפה. בנוסף, בחלקה התחתון של השדרה תבנה פיאצה שתשלב בין היתר שטחים פתוחים או מבנה מקורה למסחר.

סיור וירטואלי בשדרת העסקים העתידית - אתר עיריית מודיעין

רכישת דירה בשדרת העסקים העתידית