• השאירו פרטים לקבלת הצעה:
  •    
  •    
  •    
  •  
  • הצג טלפון *3990

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

גני תקווה – יתרונות של עיר - איכויות של כפר

גני תקווה מציעה לכם להשתחרר מהצפיפות והדוחק של העיר ולעבור לדירות מאובזרות ומרווחות עם נוף ירוק, עם כל היתרונות של העיר והאיכויות של הכפר, והכל במרחק נסיעה קצר מתל-אביב

צפונית לסביון מתפתח לו ישוב גני תקווה, ישוב ותיק שהוקם כבר בשנת 1949 תחת השם 'שיכון יובל', ובשנת 1953 הפך למועצה מקומית וזכה לשם 'גני תקווה'. היישוב מונה כיום כ-16,000 תושבים, שנהנים מתנאים מצויינים של עיר ואיכות חיים של כפר. הישוב מתרחב בימים אלה וצפוי לקלוט עוד כ-20 אלף תושבים חדשים עד שנת 2030.
התושבים בגני תקווה הם ברמה כלכלית-חברתית גבוהה מאוד, הם מדורגים גבוה מבין תושבי ישראל עם ציון 8 מתוך 10 (עפ"י הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה). לא בכדי גני תקווה נחשבת לאחד הישובים האיכותיים ביותר במרכז הארץ, ומצליחה למשוך אליה משפחות ומצמצמי דיור בעלי יכולת, אשר זונחים את הבית צמוד הקרקע ועוברים לדירות מרווחות במגדלים יוקרתיים.

לגדל את הילדים בראש שקט

גני תקווה נהנית מאוכלוסייה צעירה יחסית, שמרביתה עוד לא עברה את גיל 44 וקרוב ל-30% מתושביה הם ילדים עד גיל 14, נתונים הנתונים לישוב חותמת איכות לסביבת מגורים נפלאה לגידול דור ההמשך.
מערכת החינוך בגני תקווה מפותחת ונחשבת לאחת הטובות בישראל. כיום ישנם ביישוב 5 בתי ספר יסודיים, חטיבת ביניים אחת ו-28 גני ילדים. בגני תקווה אימצו כבר לפני 10 שנים ולראשונה בארץ את תכנית התקשוב ובמרכזה מחשב נייד לכל תלמיד, תכנית המעודדת יצירתיות וחדשנות בקרב התלמידים. אחוז התלמידים הזכאים לבגרות הוא מהגבוהים בארץ (78%). גני תקווה ממשיכה להתפתח בתחום ובימים אלה המועצה המקומית שוקדת על בנייתו של בית הספר התיכון הראשון בישוב, כמו גם על הקמת בית ספר יסודי נוסף.

ירוק כמו בכפר

גני תקווה בשיתוף חברות הבניה הפועלות בה, שמים דגש מרכזי על איכות החיים של התושבים, הבאה לידי ביטוי בגישה נוחה לשירותים השונים הניתנים בישוב, עיצוב סביבתי מהמתקדמים בארץ, אסתטיקה ויופי (הישוב מקבל כבר 15 שנה ברציפות 5 כוכבי יופי מטעם המועצה לארץ ישראל יפה).
כך שלא משנה אם אתם רוצים לצאת לריצת בוקר באחד הפארקים בישוב, לעשות קניות או סתם לנוח באוויר הצח, את הכל תמצאו ליד הבית.

מיקום מרכזי עם גישה מהירה לכל מקום

גני תקווה נמצאת בסמוך לצירי תנועה מרכזיים, מה שמאפשר גישה נוחה למרכז תל-אביב או לערים אחרות, גם ברכב פרטי, גם בתחבורה ציבורית ובקרוב גם ברכבת הקלה. כך לדוגמה, נסיעה ברכב פרטי למרכז עזריאלי בתל-אביב תיארך בשעות הבוקר כ-38 דקות ובשעות הערב כ-21 דקות בלבד. לכביש 6 תוכלו להגיע תוך 7 דקות בשעות הבוקר, ולכביש 4 זמן ההגעה הוא 19 דקות.
כחלק מהתפתחות היישוב ותהליך קליטת תושבים חדשים, גני תקווה נהנית מתנופה אדירה של בניה חדשה.
בשנת 2015 הודיעה חברת אפריקה ישראל מגורים על המשך פועלה  בגני תקווה והפעם עם שחקן חיזוק משמעותי: אפריקה ישראל חברה לחברת הבניה צמח המרמן ויחד הן בונות את פרויקט סביוני גני תקווה. הפרויקט נהנה מהמיקום הטוב ביותר שיש לגני תקווה להציע: מעל שכונת מגורים המתאפיינת בבנייה של בתים פרטיים, עם נוף פתוח לאופק ירוק ופסטורלי של השפלה והרי ירושלים.
הפרויקט כולל שישה בניינים, כאשר שניים מהם יתנשאו לגובה של 25 קומות והנותרים יהיו בני 11 קומות. בכל הפרויקט יהיו 352 דירות בנות 4,5,6 חדרים עם מרפסות ענקיות  ופנטהאוזים.

שתי החברות המובילות לא הסתפקו רק במיקום ובמוניטין אלא ממשיכות בקו היוקרתי המתבטא במתן מענה מלא לצרכים של המשפחות הצעירות שבדרך לגני תקווה. מיה אבישר מנהלת שיווק ומכירות אזורית  אומרת בהקשר זה: "התושבים שמגיעים לעיר עושים זאת מבחירה מלאה, לאחר שבחנו את כל האופציות למגורים באזור וגילו שפה הם יכולים להגשים את השאיפות המשפחתיות והאישיות שלהם.
אנו מרגישים מחויבות להעניק להם את כל מה שהם צריכים ורוצים על מנת לעשות כן, החל משכונה מתוכננת, מעוצבת ואסטטית, דרך בניינים הכוללים לובי מפואר, מעליות ולובאים פנימיים, מועדון דיירים, שתי חניות לדירה ומחסן פרטי לכל דירה.
את ההקפדה על הפרטים הובלנו גם לתוך הדירה, עם מפרט יוקרתי שמאפשר למשפחה להיכנס לדירה ביום האכלוס ולהתחיל את החיים האידאליים שלהם".


לחצו כאן לצפייה בכל הפרויקטים בגני תקווה >