פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

פרויקטים בסביון

על סביון

סמל ישראלי לחיים טובים
סביון בעלת הדירוג החברתי-כלכלי הגבוה ביותר בישראל. שם הישוב סביון הפך לסמל איכות של דיור ויוקרה. סביון, מועצה מקומית קטנה עם אוריינטציה גדולה לקהילה ולמשפחה, מאופיינת בירוק, בגנים יפים בכל מגרש, בניקיון ובחזות הנאה והמטופחת.

בסביון איכות חיים גבוהה, המתבטאת לא רק בסביבה הירוקה ובגודל המגרשים, אלא גם באיכות חיי הקהילה בישוב ובמעורבותם הרבה של התושבים בקהילה.

בסביון מתקיימים אירועים קהילתיים רבים לצד מפעלים חינוכיים, תרבותיים וספורטיביים מגוונים. הישוב מצטיין בשקט ובשלווה, חינוך ברמה גבוהה, חמישה גני ילדים, בית ספר תשע־שנתי, מוסדות תרבות, שבט צופים פעיל, חוגי העשרה וספורט ופעילות לגמלאים.

מקומות מעניינים

ארט אקטיבי - סטודיו לאמנות
ארט אקטיבי - סטודיו לאמנות ​אולי את\ה דה-וינצ'י הבא?

​משפחות, ילדים ומבוגרים יכולים לבוא לבקתה הנמצאת בין עצי זית והדרים, לבחור משטח ציור, לערבב צבעים ולצייר. אין צורך בידע באומנות או בניסיון קודם על מנת ליהנות מהפעילות - רק במעט מצב רוח טוב. ניתן לבחור מראש גודל של קנבס עבור מבוגרים או ילדים, ובסיום כל משתתף יוכל לקחת הביתה את יצירת האמנות שלו.

בית התרבות סביון
בית התרבות סביון ​חווית פנאי חדשה

​כל תחומי העניין וההעשרה מתרכזים תחת קורת גג אחת בהנחייתם של טובי המורים ובתי הספר. הצגות תיאטרון החאן, סדרות של הרצאות מגוונות, מופעים מוזיקליים של הקאמרטה הישראלית ירושלים, מוזיקת עולם, הקרנות סרטים לילדים ולמבוגרים ועוד.

בית הראשונים בסביון
בית הראשונים בסביון ​אתר לאומי בית הראשונים ביהוד

​בית הראשונים ביהוד - השריד האחרון מניסיון התיישבות בת של פתח תקווה. הבניין שוחזר לפי תוכנית האדריכל משה בן-חורין, וניצב כיום בלב חורשת אורנים, שבה נמצא גם גן פסלים לזכר קורבנות השואה, ובית יד לבנים של סביון. בקרבת החורשה אפשר ליהנות מצילן של שני עצי שקמה עתיקים

סטטיסטיקה עירונית

  • מאפיינים דמוגרפיים
  • נתונים כלכליים
  • התפתחות הבנייה בשכונה
  • מידע נוסף
מאפיינים דמוגרפיים
80% מהתושבים בעיר חילוניים
79% בעלי השכלה גבוההמהתושבים
 
נתונים כלכליים
75% מתושבי העיר מרווחים מעל הממוצע.
 
התפתחות הבנייה בשכונה
 
מידע נוסף
יותר מ 80% זכאיים בכל שנה לבגרות בממוצע עירוני
שיעור המובטלים בעיר עומד על 1.3% בממוצע עירוני