פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

כל מה שרציתם לדעת על תהליך תמ"א 38/2 

  1. גיבוש הסכמות הדיירים - לאחר בדיקת ההיתכנות לפרויקט על ידי עמידה בתנאי הסף, על בעלי הדירות לגייס את הסכמת שאר הדיירים לתהליך. מומלץ לעשות זאת בפגישת דיירים, שבה יוצגו כל היתרונות של ההליך. בכל הפן המשפטי והחוזי, מייצג את בעלי הדירות משרד עו"ד במימון היזם, שתפקידו לדאוג שיקבלו את מה שמגיע להם ואת כל שסוכם מראש עם החברה היזמית. חשוב לבחור במשרד עו"ד מקצועי, מנוסה וותיק, שייצג את בעלי הדירות נאמנה. 
  2. מה צריך לכלול ההסכם עם היזם? בכל הנוגע להסכם שנחתם בין החברה היזמית לבעלי הדירות טרם היציאה לדרך, עליו לכלול את כל פרטי התהליך בשקיפות מלאה, כולל תנאי המעבר של בעלי הדירות לדיור חלופי בזמן בניית ביתם החדש במימון היזם, פרטי הדירות החדשות, תכניות הבנייה וכיו"ב. ההסכם צריך לכלול גם ערבויות של מוסד פיננסי מוכר, בשווי הגבוה של הדירות החדשות. 
  3. דיור חלופי – ללא כל עלות. כאמור, בזמן בניית הבניין החדש על החברה היזמית לממן לבעלי הדירות דיור חלופי לבחירתם, כולל כל הוצאות המעבר, ההובלה אל הדירה החלופית וממנה לבית החדש וכיו"ב. הרעיון העומד מאחורי זה הוא שבעלי הדירות יוכלו להמשיך את חייהם ללא הפרעה של רעשי עבודות הבנייה ואי הנוחות, ולחזור לבית חדש ומוגמר, בבניין חדש ויוקרתי, עם כל השירותים המודרניים.
  4. בניין חדש משלב היסודות. עם קבלת היתרי הבנייה החברה היזמית פועלת להריסת הבניין הישן ולבניית בניין חדש ומודרני, בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו מראש עם בעלי הדירות ובשיתוף פעולה מלא עמם. על הבניין החדש לעמוד בסטנדרטי הבנייה והבטיחות המקצועיים, הגבוהים והמחמירים ביותר.
  5. סוף התהליך: אישור הבנייה על ידי מפקח מטעם בעלי הדירות. אין ספק כי רגע האמת, שבו בעלי הדירות נכנסים לביתם החדש, המרווח, הבטיחותי והמודרני הוא רגע מרגש מאד, אך גם אחרי שהתהליך הסתיים, חשוב כי מפקח בנייה מטעם בעלי הדירות יבדוק שהכל נעשה לפי החוזה ויאשר את הבנייה. מומלץ לבחור במפקח מיומן ומנוסה בתהליכי תמ"א.
  6. התוצאה: דירה חדשה ללא כל עלות. בסיום התהליך מקבלים הדיירים לא רק דירות חדשות, גדולות ובטיחותיות, אלא גם בניין חדש בשכונתם המוכרת והאהובה ששינתה את פניה. הם זוכים לשיפור איכות החיים על ידי תוספות כמרפסת שמש, ממ"ד, חנייה פרטית מקורה, מעלית, חדרי דיירים, תשתיות חדשות וסביבה נעימה ואיכותית יותר, המושכת אליה אוכלוסיה חזקה, עם דירה בעלת שווי גבוה יותר באופן משמעותי. וכל זאת, ללא כל השקעה כספית מצדם. 

חושבים שגם הבניין שלכם מ​​תאים לתהליך תמ"א 38/2? רוצים לשדרג את הדירה שלכם ללא כל עלות? 

לבדיקת הת​​אמה לתמ"א 38/2 לחצו כאן >