• השאירו פרטים לקבלת הצעה:
  •    
  •    
  •    
  •  
  • הצג טלפון 3393*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים שיעניינו אתכם:

פרויקטים בגבעתיים

סביוני העיר - קק"ל 7, גבעתיים

בשכונת בורוכוב הירוקה בגבעתיים, יוקם פרויקט קק"ל 7, בניין בן 7 קומות ובו דירות 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. המיקום האטרקטיבי של הפרויקט, בצפונה של העיר גבעתיים, גובל בשכונת נחלת יצחק התל אביבית וקרוב למוקדי התעסוקה של אזור המרכז. השכונה חוזרת בשנים האחרונות להיות יעד מבוקש עבור משפחות צעירות, הודות לרמת החינוך הגבוהה ולבתי הספר הטובים הפזורים בה. במקביל נהנית השכונה מתנופת פיתוח, בעיקר של פרויקטים של התחדשות עירונית, ושל מקומות בילוי חדשים.​​ לבחירתכם דירות 5 חדרים. אכלוס בקרוב
סביוני העיר - פטאי 13, גבעתיים
בצפון גבעתיים, בשכונת בורוכוב האורבנית הסמוכה לשכונת נחלת יצחק התל אביבית, מוקם פרויקט פטאי 13, בניין בן 7 קומות ובו דירות בנות 3, 4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. דיירי הפרויקט ייהנו מקרבה למוקדי תעסוקה ומנגישות גבוהה לדרכי תחבורה. האזור גם יכול להציע רבות למשפחות צעירות המחפשות חינוך ברמה גבוהה ובתי ספר טובים עבור הילדים. על אף אופיה האורבני של השכונה, היא שופעת בפינות ירוקות ומלאה במקומות בילוי חדשים ועדכניים. גם פרויקט פטאי 13 מהווה חלק ממהפכת ההתחדשות העירונית שסוחפת את השכונה.​ דירות 4 חדרים ודירות גן. הבנייה בעיצומה
סביוני העיר - המעיין 39, גבעתיים
​במיקום מושלם על גבעה גבוהה עם נוף משגע, נבנה פרויקט "המעיין 39", בניין בוטיק בן 7 קומות בשכונת ארלוזורוב בגבעתיים. מיקומה הגאוגרפי של השכונה מאפשר גישה נוחה לצירי תנועה ראשיים ולתחבורה ציבורית קלה ונוחה ברחובות בן גוריון וכצנלסון. לבחירתכם דירות 3, 4 חדרים ודירות גן. הבנייה בעיצומה

על גבעתיים

פנינה של איכות חיים

גבעתיים, מהערים המבוקשות למגורים בישראל. מיקומה בלב המטרופולין ובסמיכות לתל אביב, האוכלוסייה המתגוררת בה, הישגיה בחינוך ושמירתה על איכות הסביבה,הפכו אותה לאחת הערים המבוקשות ביותר למגורים בישראל. גבעתיים עיר קטנה, שקטה ומודרנית השומרת על צביונה הקהילתי המיוחד ומצטיינת באיכות חיים לתושביה.

בשנים האחרונות עוברת גבעתיים תהליך של התחדשות. עשרות רחובות ותיקים, גני ילדים ומוסדות חינוך שופצו ללא היכר. רחובותיה מטופחים ועשירים בצמחייה, מערכת החינוך זוכה לשבחים ממשרד החינוך ומהורי התלמידים, יש בה מגוון רחב של פעילויות תרבות המתאימות לבני כל הגילאים, לצד שירותי קהילה מפותחים.

מקומות מעניינים בגבעתיים

מצפה הכוכבים של גבעתיים
מצפה הכוכבים של גבעתיים ​​לנסות ולגעת בכוכבים

​המצפה הוקם בשלהי שנות ה-60 על ידי עיריית גבעתיים והאגודה הישראלית לאסטרונומיה. המצפה זכה להכרה רשמית של מצפה כוכבים מדעי והינו היחיד מסוגו שגם פתוח לקהל הרחב. במקום מתקיימות מגוון פעילויות בתחום חקר החלל, ומתבצעים בו מחקרים בשיתוף עם מוסדות שונים בארץ ובעולם.

תאטרון גבעתיים
תאטרון גבעתיים תרבות ליד הבית

​התאטרון מארח באופן קבוע הצגות, מופעי בידור ומוזיקה, הצגות פרינג' ופסטיבלים. בין הפסטיבלים הקבועים המתקיימים בו ניתן למצוא את פסטיג'אז - פסטיבל ג'אז, שירת הים - פסטיבל מוזיקה יהודית, פסטיבל מפגשים לרוחניות ועוד. בלובי התאטרון מוצגות תערוכות מתחלפות, ומסביבו גן פסלים ומדשאה גדולה.

הסביח של עובד
הסביח של עובד הסביח המפורסם ביותר בישראל

​במזנון של עובד תמצאו, לדברי רבים, את הסביח הטוב ביותר בארץ. במשך כל שעות היממה תור ענק של אנשים שמחכה למנת הסביח שלהם משתרך ברחוב. בואו גם אתם לטעום מהסביח המפורסם ביותר בארץ.

בקרבת מקום: סביוני העיר - פטאי 13, גבעתיים

סטטיסטיקה עירונית על גבעתיים

  • מאפיינים דמוגרפיים
  • מאפיינים כלכליים
  • התפתחות הבנייה
  • • התפתחות מחירי הדירות
  • מידע משלים
מאפיינים דמוגרפיים
37,755 תושבים
12,192 משקי בית
 
מאפיינים כלכליים
51% בעלי הכנסה מעל הממוצע
45% מכלל הרכבים הם רכבים משפחתיים
 
ההתפתחות הבנייה
 
 
 
התפתחות מחירי הדירות
 
 
 
מידע נוסף